سامانه یکپارچه عرضه خودرو باز شد

0

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با توجه به روند رو به رشد تولید خودرو در سال جاری و عدم تمایل بخشی از متقاضیان به تکمیل وجه با وجود فراخوان‌های صادره توسط خودروسازان و ظرفیت های خالی موجود برخی شرکت های خودروساز،در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت های خالی خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

با توجه به اطلاعیه شماره ۴ سامانه یکپارچه عرضه خودروها به آدرس https://esalecar.ir/ در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان فروش فوق العاده محصولات خود با تحویل حداکثر سه ماهه، صرفا متقاضیان دارای شرایط ذیل توانند نسبت به ثبت نام درسامانه اقدام کنند.

۱- برای همه متقاضیان محصولات شرکت های مذکور که موعد زمانی تحویل آنها پیش از این در فصول آتی و یا سال ۱۴۰۳ تعیین شده امکان جابجایی خودرو از محصولات همان شرکت و سپس تکمیل وجه آن با طی فرایند ذیل فراهم است.

۲- متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم است. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به این افراد از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

– مدت زمان جابه جایی و یا انتخاب خودرو از ساعت ۲۰ روز گذشته مورخ۱۴۰۲.۶.۶  آغاز شده و  تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲.۰۶.۰۹  ادامه دارد.

– کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای آنها صادر شده و یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح نیستند.

[پایان پیام] 


منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.