سامسونگ از زندگی هوشمندتر، آینده متصل رونمایی می کند

0

Samsung Electronics از نوآوری پرده برداری کرده است که تغییر معناداری در زندگی مردم در خاورمیانه و شمال آفریقا ایجاد می کند.

Khaleej Times گزارش داد که در انجمن MENA، غول الکترونیک کره جنوبی نشان داد که چگونه تلاقی فناوری، محتوا و خدمات عالی آینده را شکل می دهد و مرزها را برای ایجاد اکوسیستمی که زندگی هوشمندتر و آینده ای متصل را ترویج می کند، افزایش می دهد.

“سامسونگ به دلیل شکستن موانع، پیش بردن مرزها و شکل دادن به آینده از طریق همگرایی فناوری، محتوا و خدمات عالی شناخته شده است. جاه طلبی ما در سال 2016 این است که همچنان راه را برای نوآوری معنی دار هموار کنیم و در زمینه ارائه محصولات پیشگام به سطح جهانی بالا ببریم. منطقه MENA، ” Choong Ro-lee، رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقا سامسونگ گفت.

این شرکت با گردآوری بازیگران همفکر از نظر جامعه توسعه‌دهنده، شرکت‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان محتوای منطقه‌ای، نوآوری‌هایی را ارائه می‌کند که برای منطقه MENA مهم است تا آینده‌ای هوشمندتر و مرتبط‌تر را در خاورمیانه به ارمغان بیاورند.

سامسونگ با ارائه نسل بعدی نوآوری های الهام گرفته از مصرف کننده به مجموعه سرگرمی های خانگی خود در سال 2016، استانداردهایی را برای تجربه تماشای برتر تعیین می کند.

تلویزیون‌های هوشمند 2016 سامسونگ که بر اساس سیستم عامل تایزن ساخته شده‌اند، کشف و دسترسی به تمام محتواها و خدمات مورد علاقه‌شان، از تلویزیون و فیلم گرفته تا بازی‌ها و اطلاعات برنامه‌ها، همه در یک مکان را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند.

سری جدید و دیدنی تلویزیون‌های SUHD سامسونگ با اولین طراحی منحنی بدون حاشیه در جهان، دارای کیفیت تصویر بی‌نظیر با نمایشگر نقطه کوانتومی و هوشمندترین تجربه کاربری است که دسترسی مصرف‌کنندگان به تمام محتوای سرگرمی خود را در یک مکان آسان می‌کند.

سامسونگ اولین فناوری در نوع خود را معرفی کرده است تا نوآوری واقعی را به خانه بیاورد.

لوازم دیجیتال سامسونگ که دسته خانه را از خوب به باید به بدون زندگی نمی‌توان تبدیل کرد، راه را برای زندگی هوشمندانه‌تر با نوآوری‌های ساده و متفکرانه‌ای که انعطاف‌پذیری، راحتی و عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند، هموار می‌کنند.

یخچال پیشگام Samsung Twin Cooling Plus، جدید و تنها یخچال Top Mounted با دو سیستم خنک کننده مستقل است. بسته به نیاز کاربر در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.