سود سهام بانک رسالت در ۶ ماهه نخست ۱۴۰۲

0

به گزارش خبرگزاری ایمنا بانک رسالت در روز گذشته در بورس در محدوده قیمتی یک هزار و ۳۸۰ تومانی در حال معامله است، ارزش بازار این شرکت در محدوده ۱۰ هزار میلیارد تومانی و با شناسایی سود چهارفصل ۲۳۰ تومانی به پی بر ای شش واحدی دست یافته است.

این شرکت فعال در بازار پایه فرابورس تابلوی زرد است، این شرکت یک رشد و یک ریزش بسیار سنگین را تجربه کردو پس از آن وارد مدار افزایش سرمایه شد و در حال حاضر در یک وضعیت تعادلی در حال معامله است.

درآمد تسهیلات اعطایی شرکت برابر با هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بوده است که رشد ۱۳ درصدی را به ثبت رسانده است، هزینه سود سپرده‌ای شناسایی نشده است، درآمد کارمزد شرکت برابر با هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است که رشد ۱۰۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

هزینه کارمزد شرکت برابر با ۱۱۹ میلیارد تومان و خالص کارمزد شرکت برابر با هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است، جمع درآمدهای عملیاتی شرکت برابر با سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است که رشد ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده است، هزینه‌های اداری و عمومی شرکت برابر با یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بوده است که رشد ۷۳ درصدی داشته است.

هزینه مطالبات مشکوک‌الوصول برابر با ۵۰۳ میلیارد تومان بوده است که رشد ۱۰۷ درصدی داشته و رشد مطالبات مشکوک‌الوصول بیش از اندازه بوده است، هزینه استهلاک برابر با ۳۴ میلیارد تومان بوده است، سود عملیاتی شرکت برابر با هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است، سود پایه هر سهم برابر با ۱۵۱ تومان بوده است.

[انتهای پیام]

منبع: ایمنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.