سیناتلا سالگرد موفقیت کارآفرینی را جشن می گیرد

0

بیش از ۶۰ درصد از جمعیت ۸۰ میلیونی ایران زیر ۳۰ سال هستند و انتظارات جوانان برای کافه‌های مد روز و تفریح ​​افزایش یافته است.

این یک فرصت عالی برای یک کارآفرین جوان جاه طلب، سینا محمدی بود که با راه اندازی فرنچایزهای «سیناتلا»، به جوانان ایرانی که مشتاق چشیدن محصولات مبتنی بر نوتلا بودند، فکر کرد.

خبرگزاری PR Newswire مستقر در نیویورک گزارش داد که این مفهوم مورد استقبال جوانان ایرانی قرار گرفته و محمدی تعداد فروشگاه ها را در ایران و سه کشور دیگر به ۷۰ فروشگاه افزایش داد.

محمدی، مدیرعامل سیناتلا گفت: “افتخار بزرگ من ایجاد شغل برای بیش از ۱۳۰۰ جوان ایرانی از جمله ۷۰۰ شغل مستقیم است.”

او در مراسمی برای جشن اولین سالگرد اولین فروشگاه آن و تغییر نام رسمی “Nutella Bar” به Sinatella، به آرزوی اصلی خود برای ایجاد یک برند بین المللی اشاره کرد.

وی گفت: سیناتلا به عنوان یک برند ایرانی نه تنها در سراسر جهان گسترش خواهد یافت، بلکه هویت ایرانی آن با تولید مواد اولیه آن در ایران شناخته شده و به اشتغال و اقتصاد کشور کمک خواهد کرد.

اولین سالگرد و مراسم تغییر نام سیناتلا با حضور ۷۰ نماینده از سراسر ایران، ترکیه، عراق و روسیه، هنرمندان سرشناس ایرانی از جمله رضا یزدانی، خواننده و آهنگساز، علی اوجی، بازیگر و هنرپیشه در تاریخ ۲۵ شهریور برگزار شد. کمدین و خانم پناهی مدیر موسسه خیریه رعد.

پناهی گفت برای انجام مسئولیت های اجتماعی خود، سیناتلا بسیاری از اعضای معلول جسمی را در این موسسه جذب کرده است.

شهرام سیف هاشمی، استراتژیست برند سیناتلا در سخنرانی خود گفت: «سیناتلا هویتی است که برای پاسخگویی به یکی از نیازهای اساسی جامعه جوان و پویای ایرانی ایجاد شده است.

سیف هاشمی در توضیح برنامه‌های توسعه سیناتلا گفت: ما در مرحله اول حیات این برند با مشکلاتی مواجه بودیم. مشکل این بود که نام «نوتلا» ما را محدود کرده بود تا در سطح بین‌المللی گسترش پیدا کنیم. در واقع نوتلا فقط مواد اولیه محصولات سیناتلا و ایده نوتلا بار را تامین می کند و اکنون سینتلا ثمره اندیشه و خلاقیت ایرانیان است. اکنون سیناتلا با تکیه بر برند و هویت ایرانی خود می تواند فعالیت های خود را در سراسر جهان گسترش دهد و به بازارهای بین المللی بیشتری دست یابد.

سیف هاشمی در ادامه گفت: فرنچایز سیناتلا به دنبال رقابت با فرنچایزهای بین المللی فعال در این زمینه است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.