«شاهین» در بازار ۶۰۰ میلیونی شد + جدول

0

به گزارش اقتصادنیوز؛ افزایش قیمت سایپایی‌ها در بازار امروز در حالی رقم خورد که طی ۱۰ روز گذشته پرطرفدارهای ایران‌خودرو شکل افزایشی به خود گرفته بودند، اما سایپایی‌ها نسبت به این افزایش قیمت مقاومت می کردند. مقاومتی که امروز بالاخر شکست و بازار شاهد رشد ۲ تا ۵ میلیونی قیمت سایپایی‌ها بود، بطوریکه امروز «شاهین» با افزایش ۵ میلیونی وارد کانال ۶۰۰ میلیونی‌ها شد.  

برخی از فعالان بازار خودرو اعلام قیمت جدید برخی از محصولات سایپا را دلیل رشد قیمت محصولات این شرکت می دانند و برخی دیگر معتقدند که رشد نرخ دلار رشد قیمت سایپایی‌ها در بازار را به همراه داشته است.  

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» رشد ۵ میلیونی را تجربه کرد و در بازار ۶۰۰ میلیون تومان شد.  

از سوی دیگر براساس رصد بازار «کوییک‌R» هم در بازار امروز رشدی ۲ میلیونی داشت و  ۳۴۵ میلیون تومان قیمت خورد، اما «کوییک معمولی» در بازار امروز تغییر قیمت نداشت و  ۳۴۳ میلیون تومانی ماند.

ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد خانواده تیبا هم امروز رشد قیمت داشتند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۶ میلیون تومان قیمت گذاری شد و افزایش ۳ میلیونی را تجربه کرد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۳۴۱ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۵ میلیونی داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم امروز ۳۵۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افزایشی ۲ میلیونی داشت.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.