عقبگرد قیمت سکه رسمی/ دلار دوباره ثابت ماند!

0

به گزارش اقتصادنیوز،قیمت دلار امروز، ‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش جزیی دو تومانی نسبت به روز کاری قبل در سطح ۴۱ هزار و ۲۸۷ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو که روز پنجشنبه با افزایش قابل توجهی همراه شده بود، امروز افت به مراتب بیشتری داشته و با کاهش ۵۶۵ تومانی در سطح ۴۴ هزار و ۵۴۰ تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۲ تومان بر تابلو درج شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۳۴ تومان، ۴۰ هزار و ۴۹۱ تومان و ۱۰ هزار و ۲۲۰ تومان درج شده است.

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان امروز با افزایش درهم و کاهش دلار و یورو همراه شده است.

قیمت دلار امروز ‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان  با کاهش دو تومانی نسبت به روز گذشته بطور میانگین ۴۱ هزار و ۲۸۶ تومان اعلام شده است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز همانند مرکز مبادله امروز با کاهش ۵۶۵ تومانی نسبت به روز گذشته رقم میانگین ۴۴ هزار و ۵۳۹ تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین معادل ۱۲ هزار و ۹۳۹ تومان اعلام شده که با افزایش ۹۵ تومانی همراه شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که قیمت دلار در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۸ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

همچنین در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی نیز در کف کانال ۲۸ میلیون تومانی قرار دارد و رقم ۲۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان برای آن درج شده است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز در نوسان کم دامنه بین دو کانال رقم میانگین ۱۵ میلیون تومان را نشان می‌دهد که نسبت به روز گذشته حدود ۸۰ هزار تومان کاهش داشته است.

قیمت ربع سکه در کانون صرافان نیز همچنان در کانال ۱۰ میلیون تومان قرار دارد و رقم میانگین ۱۰ میلیون و ۸۰ هزار تومان برای آن اعلام شده است.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.