فارس من| هیچ‌گونه محدودیتی برای صدور کارت سوخت موتورسیکلت‌ها وجود ندارد

0

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، تعدادی از مخاطبان خبرگزاری فارس در سامانه «فارس من» با انتشار پویشی با عنوان «برای موتورهای فرسوده کارت سوخت صادر شود» خواستار پیگیری مطالبه خود شدند.

در مطالبه مخاطبان خبرگزاری فارس آورده شده است: با توجه به گرانی موتورسیکلت جدید و محدودیت سوخت در مورد موتورهای فرسوده و تورم موجود در کالاها و فشار بر خانواده‌ها که توان خرید خودرو هم ندارند، امکان سوخت‌گیری از جایگاه‌های سوخت برای این موتورها بدون کارت سوخت شخصی محدود و غیرممکن شده است. لطفا اگر می‌خواهید کنترل سوخت شود و بازار سیاه سوخت ایجاد نشود، لطفا یا کارت سوخت جدید صادر کنید و یا بدون کارت سوخت به موتورسیکلت‌ها سوخت بدهید.

طبق پیگیری خبرگزاری فارس از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در صورتی که مدارک و مستندات صاحبان موتورسیکلت توسط پلیس +۱۰ تایید شود، شرکت ملی پخش هیچ محدودیتی برای صدور کارت سوخت برای موتورسیکلت‌ها نداشته و کارت سوخت در اختیار این مالکان قرار می‌گیرد.

به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به این بخش ناشی از فقدان مدارک و مشخص نبودن هویت صاحبان موتورسیکلت‌ها برای پلیس +۱۰ است که متقاضیان کارت سوخت حتما باید نسبت به حل این مشکل و تکمیل مدارک اقدام کنند و محدودیتی از جانب شرکت ملی پخش وجود ندارد.

[پایان پیام]


منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.