فروشگاه اپل که در ایران کار می کند

0

در هفته گذشته، اپ استور اپل توسط این شرکت مستقر در ایالات متحده برای کاربران ایرانی در داخل جمهوری اسلامی مسدود شده است.

اولین گزارش در رسانه های اجتماعی مورخ ۲۹ اکتبر به عنوان روزی بود که شرکت ممنوعیت دسترسی ایرانیان به فروشگاه را حذف کرد.

در سالهای اخیر ، اپل به طور پی در پی تعداد زیادی از خدمات را به افرادی که از آدرس های IP ایران وارد سیستم می شوند ، مسدود کرده است. با این حرکت، کاربران می توانند حداقل یک بار دیگر برنامه های خود را به روز کنند.

فایننشال تریبون با اپل در رابطه با شایعات بسیاری از علاقه مندان محلی آیفون تماس گرفت، اما این شرکت در زمان انتشار به مطبوعات پاسخی نداد.

«خطای ۱۰۰۹» آشنا که کاربران ایرانی اپل هنگام به‌روزرسانی برنامه‌های خود با آن مواجه شدند، اکنون دیگر مشکلی نیست، اما همچنان هنگام دانلود برنامه‌های جدید، به‌ویژه برنامه‌های پولی، با موانع زیادی مواجه می‌شوند.

از آنجایی که ایرانی‌ها هنوز به مکانیسم‌های پرداخت بین‌المللی دسترسی ندارند، همچنان در کارهایی که می‌توانند در فروشگاه انجام دهند محدود هستند، به استفاده از کوپن‌های قاچاق iTunes Store با استفاده از VPN، یا تکیه بر مالکان فروشگاه‌های تلفن همراه برای ارائه برنامه‌های اشتراک‌گذاری شده به آن‌ها بازمی‌گردند. دستگاه ها.

چندین کاربر گفته اند که برای مدتی مشکلی با فروشگاه اپل در ایران نداشته اند، اما خاطرنشان کردند که ابتدا تلفن های خود را در ISP های خارجی ثبت کرده اند.

یکی از مدیران شرکت محلی مستقر در تهران، که از آیفون جدیدی استفاده می‌کند که در هفته گذشته خریداری کرده و نخواست نامش فاش شود، گفت تلفنش مدتی است که به فروشگاه دسترسی دارد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.