قیمت‌های جدید انواع روغن نباتی در بازار

0

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران اعلام کرد: در پی کاهش قیمت جهانی روغن خام و تعامل صنعت روغن نباتی با دولت، قیمت انواع روغن نباتی از تاریخ ۰۹/۰۶/۱۴۰۲بین ۱۰-۱۵ درصد کاهش یافت.
بنا براین گزارش بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار در تاریخ ۰۶/۰۶/۱۴۰۲ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت های مصرف کننده جدید انواع  روغن نباتی را در سایت www.124.ir بارگزاری کرد، برای دیدن فهرست کامل اینجا را    کنید.

بخشی از قیمت ها هم در فهرست زیر آمده است.

پیش از این هم سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده بود:‌ بنا به تصمیمات کارگروه تنظیم بازار، قیمت مصرف‌کننده انواع روغن‌نباتی نیمه‌جامد و مایع در بسته‌بندی‌های مختلف در دامنه ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش خواهد یافت.

این سازمان تاکید کرده بود: همه کارخانجات ملزم به کاهش قیمت بوده و ادارات کل صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان موظفند به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، ضمن نظارت بر رعایت قیمت‌های مندرج در سامانه ۱۲۴ ، کنترل لازم برای فروش موجودی‌های کارخانجات و حلقه‌های توزیع (شرکت‌های پخش، عمده‌فروشی‌ها، خرده‌فروشی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مجازی و غیره) با قیمت‌های جدید را داشته و با هرگونه تخلف بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور برخورد قانونی کنند.

[پایان پیام]


منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.