لندروور مدل جدید Velar را تیز کرد

0

لندروور تایید کرده که مدل جدیدش رنجروور ولار نام خواهد داشت – و فاش کرد که این کوپه SUV بین ایووک و رنجروور اسپرت در خط تولید قرار خواهد گرفت. .

یک تصویر تکی Velar را از پشت نمایش می دهد و سقف شیشه ای پانوراما به طول سه چهارم و خط شانه ای را به نمایش می گذارد که به شدت به سمت انتهای عقب خودرو خم می شود. Auto Express گزارش داد که به نظر می رسد چراغ های عقب از فناوری LED برای ارائه جلوه سه بعدی استفاده می کنند، به علاوه آنها به جای موارد عمودی Range Rover در اندازه کامل، افقی هستند.

این تصویر به‌طور خاص توسط Land Rover انتخاب شده است زیرا نمایه جانبی خودرو را نشان نمی‌دهد.

اما مشخص است که Velar شیب بسیار زیادی در خط سقف خود خواهد داشت، شبیه به Evoque. نمای کابین از تصویر تیزر محدود است، اگرچه یک نسخه عریض از سیستم سرگرمی InControl Touch Pro JLR را نشان می دهد.

لندروور جزئیات کمی در مورد Velar فاش کرده است، اما اذعان به موقعیت خودرو به خودی خود قابل توجه است. این بدان معناست که مدل جدید از موتورهای Evoque و Range Rover Sport استفاده می کند که موتورهای چهار سیلندر توربوشارژ بنزینی و دیزلی را با واحدهای شش سیلندر ترکیب می کند. نسخه V8 اسپورت‌تر نیز به همراه یک هیبریدی پلاگین وجود دارد.

انتشار تیزر همچنین می‌گوید که این خودرو «برای هر موقعیت، برای هر زمین» اصلاح می‌شود، و هرگونه شایعه‌ای مبنی بر اینکه لندرور قصد دارد خودرویی را بدون توانایی معمول خارج از جاده‌اش عرضه کند، را خنثی می‌کند.

جری مک گاورن، مدیر ارشد طراحی لندروور ادعا می کند که این خودروی جدید “بعد جدیدی از زرق و برق، مدرنیته و ظرافت را به این برند خواهد آورد.”

Velar از ۲۶ نمونه اولیه رنج روور نامگذاری شده است. لندرور از این نشان در این خودروها استفاده کرد زیرا از کلمه لاتین velaris یا “حجاب یا پوشاندن” گرفته شده است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.