مان+هومل دفتر تهران را باز می کند

0

شرکت تولیدی آلمانی و متخصص پیشرو در زمینه تصفیه جهانی ، مان+هومل ، یک دفتر در تهران افتتاح کرد و برای اولین بار نمایندگی خاص خود را در ایران دارد.

پس از آرامش تحریم های اقتصادی علیه ایران سال گذشته ، این شرکت پتانسیل بازار ایران را به رسمیت شناخت ، بیانیه ای را که در وب سایت Mann+Hummel منتشر شده است ، روز جمعه خواند. مان+هومل در درجه اول از دفتر تازه تأسیس در پایتخت ایران برای حمایت از مشتریان در بازار فروش خودرو و بخش صنعت استفاده می کند. این دفتر به توزیع کنندگان محلی در نمایشگاه های تجاری کمک می کند و آموزش محصولات را ارائه می دهد. آنها بازار را تجزیه و تحلیل می کنند و با مشتریان جدید بالقوه ارتباط برقرار می کنند.

ایران علاوه بر مکان هایی در امارات و ترکیه، سومین دفتری است که MANN+HUMMEL در خاور نزدیک تأسیس کرده است. دفتر جدید، که در ماه ژوئن افتتاح شد، تعهد شرکت را برای گسترش بیشتر حضور جهانی خود تقویت می کند. Josef Parzhuber ، رئیس جمهور و مدیر کل خودرو در گروه Mann+Hummel ، توضیح می دهد: “ایران در حال حاضر بزرگترین بازاریابی خودرو در خاورمیانه است و به دلیل تولید کنندگان بی شمار خودرو و ماشین خود جذاب است. این اقدام جایگاه ما را به عنوان یک شرکت با حضور جهانی تقویت خواهد کرد. ما از نظر جغرافیایی به مشتریان خود نزدیک هستیم و می‌توانیم راه‌حل‌های فیلتراسیون متناسب با بازار محلی ارائه دهیم.»

دفتر جدید تمرکز MANN+HUMMEL را بر ایران افزایش می دهد. Parzhuber از تعهدات بیشتر در منطقه استقبال می کند و گفت: “بازار ایران از پتانسیل عظیمی برخوردار است و همچنین فرصت های Hummel را برای رشد با OEM های خودرو و با تصفیه هوا و آب فراهم می کند.”

این شرکت آلمانی سیستم های فیلتر مایع و هوا، سیستم های ورودی و اجزای مدیریت حرارتی را توسعه، تولید و توزیع می کند. محصولات اضافی شامل اجزای پلاستیکی نیروگاه و موتور ، مانند منیفولدها ، مجاری و پوشش سر سیلندر با عملکردهای یکپارچه برای صنعت خودرو و عناصر فیلتر پس از بازار برای نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه موتوری است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.