محدودیت ترافیکی در محورهای تهران-شمال و تردد روان در آزادراه قزوین-رشت

0

به گزارش ایران اکونومیست بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و ترددشمارهای مرکز مدیریت راه‌ها در سطح جاده‌های کشور، در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل ۸ تا تونل ۱۳ و محدوده‌های تونل‌های ۱۷ و ۱۸ ‌و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر ‌جنوب به شمال‌ به صورت مقطعی حدفاصل سه راهی زیار تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو داریم.

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر‌ تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-کرج-قزوین

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده امام زاده طاهر و ‌ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گلشهر نشان می‌دهد.

* تردد روان در جاده خرمشهر-مرز شلمچه و محور ایلام-مرز مهران

طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر تردد روان در محور ایلام-مرز مهران، تردد روان در محور بستان-مرز چذابه، تردد روان در محور پیرانشهر-مرز تمرچین، تردد روان در محور خرمشهر-مرز شلمچه و تردد روان در محور قصر شیرین-مرز خسروی داریم.

در حال حاضر همچنین در ‌محور مریوان-مرز باشماق تردد روان است.

* ۵ جاده مسدود است

‌در حال حاضر محور قدیم خرم آباد – پلدختر مسیر رفت و برگشت‌ و محور گیلانغرب – سومار‌ در استان کرمانشاه‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

همچنین محور رامیان – اولنگ – شاهرود در استان‌ گلستان‌، محور فرعی شمشک – دیزین در استان‌های البرز و تهران و محور شهداد – نهبندان در استان کرمان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا ۱۹ شهریور

‌تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ در محورهای کندوان، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری‌ از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است.

در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت غیر از حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی‌ ممنوع است.

در محور هراز تردد تریلر‌ها‌ کماکان ممنوع است همچنین تردد‌ کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و روز‌ چهارشنبه هفته جاری همچنین‌ از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو ممنوع است.

در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد‌ کامیون و تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز ‌ممنوع است، همچنین تردد کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد‌ کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز‌ ممنوع است، تردد‌ کامیون و تریلر غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه هفته جاری نیز ممنوع است.

پایان پیام/

[انتهای پیام]

منبع: ایران اکونومیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.