مدیرعامل پلتفرم رسانه اجتماعی X در ماه دسامبر ۱۰ میلیون کاربر جدید اضافه کرد

0

لیندا یاکارینو در بحبوحه خروج تبلیغ‌کنندگان از پلتفرم اعلامیه می‌کند.

X، سابقاً توییتر، بیش از ۱۰ میلیون کاربر در دسامبر اضافه کرد، مدیر اجرایی پلت فرم رسانه های اجتماعی گفت.

لیندا یاکارینو، مدیر عامل شرکت، روز پنجشنبه در پستی در X در میان هجوم تبلیغ‌کنندگان از این پلتفرم به دلیل نگرانی‌های نادرست و سخنان نفرت‌انگیز، این خبر را اعلام کرد.

Yaccarino جزئیات بیشتری در مورد اینکه چه تعداد از آن کاربران پرداخت می‌کردند و این تعداد در مقایسه با میانگین یک ماه چگونه بود، توضیح نداد.

برندهای بزرگ از جمله اپل، دیزنی، IBM و Lions Gate Entertainment در ماه‌های اخیر به دلیل ادعاهایی که پلتفرم و مالک میلیاردر، ایلان ماسک، یهودی‌ستیزی را تشویق کرده‌اند، پلتفرم را ترک کرده‌اند.

ماسک ماه گذشته پس از تأیید پستی که یهودیان را به ایجاد نفرت از سفیدپوستان و حمایت از مهاجرت «انبوهی از اقلیت‌ها» متهم می‌کرد، طوفانی از انتقادها را برانگیخت.

X دامن زدن به یهود ستیزی را رد کرده است و ماه گذشته علیه Media Matters، یک گروه فعال لیبرال، به دلیل گزارشی مبنی بر اینکه تبلیغات برندهای بزرگی مانند اپل در کنار محتوایی منتشر شده است که «آدولف هیتلر و حزب نازی او را تبلیغ می کند، شکایت کرد. “

Media Matters این شکایت را “بیهوده” توصیف کرد و هدف آن قلدری کردن منتقدان پلتفرم به سکوت بود.

ماسک که سال گذشته توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد، هفته گذشته شرکت‌هایی را که از این پلتفرم فرار می‌کنند به تلاش برای باج‌گیری از او متهم کرد و به تبلیغ‌کنندگان گفت: “خودت را به باد بده.”

نیویورک تایمز ماه گذشته گزارش داد که پرونده‌های داخلی شرکت نشان می‌دهد که X می‌تواند تا پایان سال ۷۵ میلیون دلار از درآمد تبلیغاتی خود را به دلیل کاهش درآمدهای تبلیغاتی از دست بدهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.