مرکز خدمات مشاوره مالی در بخش بهداشت در ایران

0

سعید بداقی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امین از راه اندازی «مرکز راه حل های سلامت» به عنوان اولین مرکز خدمات مشاوره مالی در حوزه سلامت خبر داد و گفت: این شرکت بخش عمده خدمات مشاوره مالی خود را به صورت استراتژیک در سه مرکز تخصصی تغییر جهت داده است. ، از جمله “مرکز راه حل های برق و انرژی”، “مرکز راه حل های TMT” و “مرکز راه حل های سلامت”.

از آنجایی که کمبود منابع مالی مانع اصلی توسعه خدمات سلامت در کشور است، سعی کردیم با افتتاح اولین مرکز ارائه خدمات مشاوره مالی به ارتقای خدمات سلامت به عنوان بازوی اجرایی و مشاوره ای کمک کنیم. وی ادامه داد: کارآفرینان سلامت. “مرکز راه حل های سلامت خدمات جامعی مانند خدمات سرمایه گذاری، مشاوره سرتاسر و خدمات افزایش سرمایه را برای کارآفرینان بخش سلامت از جمله شرکت های داروسازی، شرکت های تحقیقاتی، سازمان های مراقبت های بهداشتی، تامین کنندگان تجهیزات پزشکی و غیره ارائه می دهد.” >

سعید بداقی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری امین نیز گفت: کشور ما حدود یک درصد از جمعیت جهان را دارد اما صنعت داروسازی کشور توسعه متناسبی نداشته است. وی بی توجهی به پتانسیل های تامین مالی از طریق بازار سرمایه را مهم ترین دلیل رشد ناکافی صنعت داروسازی ایران در مقایسه با کشورهای توسعه یافته عنوان کرد و افزود: سرمایه گذاری امین به عنوان یک شرکت توانمند، در نظر دارد تا خدمات مشاوره مالی را ارائه دهد که در این راستا می توان به آن اشاره کرد. عمدتاً در قالب راه حل های تامین مالی از بازار سرمایه به مشتریان مختلف به صورت متمرکز و تخصصی ارائه می شد.

بوداغی افزود: شرکت سرمایه گذاری امین در راستای ارائه خدمات ویژه به صنعت دارو، مطالعات گسترده ای را در خصوص چالش ها و پتانسیل های بازار دارویی ایران در دستور کار خود قرار داده است. در این راستا، مهم‌ترین گزارش‌های موسسات بین‌المللی درباره بازار دارویی ایران را برای ورود آگاهانه به صنعت دارو بررسی کردیم. حاصل این تلاش «گزارشی تحلیلی از بازار و صنعت داروسازی ایران» است که قرار است خلاصه‌ای از آن توسط همکارانم در نمایشگاه ایران فارما برای کارآفرینان و مخاطبان صنعت داروسازی ایران ارائه شود.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.