مشترکان برق اطلاعات خود را با ارسال پیامک به‌روز کنند

0

به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به ارسال قبوض برق به شکل الکترونیکی، ضروری است مشترکان تهرانی در صورت تغییر محل کار یا سکونت، با لغو شماره اشتراک قبلی و ثبت شماره اشتراک محل جدید، اطلاعات مربوط به قبض برق خود را به‌روز کنند. بر این اساس به منظور تسهیل فرایند اصلاح اطلاعات فردی، مشترکان تهرانی می‌توانند بدون مراجعه حضوری به مناطق برق، اطلاعات مربوط به اشتراک مورد استفاده خود را به‌روز کنند.

مشترکان تهرانی به منظور حذف شناسه قبض محل سکونت قبلی کافی است به انتهای عدد شناسه قبض محل سکونت قبلی ۲* را اضافه و به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک کنند، برای دریافت پیامک‌های مربوط به قبض برق محل جدید نیز کافی است به انتهای عدد شناسه قبض محل سکونت جدید ۱* اضافه و به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک ارسال شود.

همچنین در صورت ارسال پیامک حاوی عدد صفر به همین سرشماره، مشخصات تمامی اشتراک‌های برق متصل به شماره تلفن ارسال کننده پیامک و در صورت ارسال علامت؟ راهنمای خدمات برای شخص، ارسال خواهد شد.

مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می‌توانند با ارسال شناسه قبض خود به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱، آخرین صورت‌حساب برق مصرفی خود را نیز مجدداً دریافت کنند.

مشترکان تهرانی که اطلاعات مربوط به اشتراک برق ملک خود را در اختیار ندارند نیز کافی است تا با شناسایی کنتور برق مورد استفاده خود، مراجعه به درگاه اینترنتی شرکت توزیع برق تهران بزرگ به نشانی www.tbtb.ir بخش (خدمات صورت حساب قبض)، تنظیم شیوه جستجو بر اساس (استعلام بدون شناسه) و وارد کردن نام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شماره بدنه ثبت شده بر روی بدنه کنتور ملک خود، قبض برق و تمامی اطلاعات مربوط به اشتراک ملک خود را مشاهده کنند.

 

[انتهای پیام]

منبع: ایران اکونومیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.