میتسوبیشی در بازار ایران راهپیمایی می کند

0

آرین موتورز، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز در ایران گزارش داد که توانسته است خودروهای بیشتری نسبت به فروش کل سال قبل این شرکت بفروشد.

کامران طالبی فرد، مدیر فروش این شرکت به پرشین خودرو، وب سایت خودروسازی داخلی، گفت که آرین موتور در پنج ماهه اول سال جاری (از ۲۹ اسفند) ۲۵۰۰ درصد رشد سالانه نسبت به سال قبل داشته است. /p>

او گفت که میراژ ۲۰۱۷ بزرگترین عامل رشد بوده است. طالبی فرد تخمین زده است که شرکت او می تواند در شش ماه آینده ۵۰۰۰ دستگاه از این خودرو را بفروشد.

با این حال، این اعداد با آمارهای گزارش شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران در تضاد کامل است.

بر اساس آخرین گزارش این وزارتخانه، میتسوبیشی تنها دو درصد از سهم بازار خودروهای وارداتی ایران را در اختیار دارد و از نظر تعداد خودرو در رتبه هفتم قرار دارد. رتبه آن پایین تر از BMW و خودروساز کره جنوبی سانگ یانگ است.

فایننشال تریبون برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس گرفت، اما این مقام از اظهار نظر در مورد اظهارات قبلی خود خودداری کرد.

در اوایل ماه جاری، آرین موتورز طرح فروش جدیدی را معرفی کرد تا بتواند سهم خود را در بازار افزایش دهد. این شرکت هم اکنون میراژ را با اقساط ۱۲ ماهه و با پرداخت ماهیانه بدون بهره، ۷۸۸ میلیون ریال (۲۲۵۰۰ دلار) به فروش می رساند.

این شرکت همچنین خودرو را با سود ۱۶ درصد در مدت ۲۴ ماه اجاره می کند.

مشتریانی که برای خرید خودرو با هر یک از طرح های بالا انتخاب می کنند، تا زمانی که تمام اقساط را پرداخت نکرده باشند، اسناد مالکیت را دریافت نخواهند کرد.

آرین موتورز در حال حاضر چهار مدل از جمله Mirage، ASX، Outlander و Lancer را ارائه می دهد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.