ناوگان مورد نیاز برای بازگشت زائران اربعین به مرزها اعزام می‌شود

0

به گزارش ایران اکونومیست از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، این سازمان برای خدمات‌رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی در مسیر بازگشت به کشور، همه توان و ظرفیت خود را به کار می‌گیرد تا زائران با کمترین معطلی به مقصد شهرهای خود جابه‌جا شوند.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص تأمین ظرفیت کافی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: با توجه به برآورد تقاضای سفرهای بازگشت زائران که از امروز آغاز و تا آخر هفته جاری به اوج می‌رسد، ناوگان مورد نیاز از استان‌های سراسر کشور به مرزها اعزام می‌شوند .

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر نظارت مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور در تأمین ناوگان و پایش حضور ناوگان در مرزها افزود: امکان رصد و ردیابی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای با استفاده از ابزارها و امکانات سامانه‌های هوشمند و سامانه داپ فراهم شده است و موقعیت ناوگان از زمان حرکت از مبدأ سفر تا رسیدن به پایانه‌های مرزی به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود.

امانی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون تعداد ناوگان کافی در مرزهای کشور برای حمل و نقل زوار وجود دارد و حدود ۸۰۰ دستگاه اتوبوس در مرز مهران مستقر هستند که در روزهای آتی این تعداد افزایش می‌یابد.

 

[انتهای پیام]

منبع: ایران اکونومیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.