نرخ اجاره آپارتمان ۸۰ متری در تهران / با رهن ۱۰۰ میلیون تومانی چقدر باید اجاره بدهیم؟

0

به گزارش اقتصاد آنلاین، اجاره آپارتمان ۸۰ متری در تهران باتوجه به منطقه سکونت بودجه‌های متفاوتی را لازم دارد البته برای اجاره یک واحد باید امکاناتی نظیر پارکینگ، آسانسور و … را هم در نظر گرفت که می‌تواند باعث تفاوت دو واحد مشابه شود.

اگر به دنبال اجاره یک واحد ۸۰ متری در تهران هستید باید بدانید که برای رهن کامل یک آپارتمان ۸۰ متری در جنت‌آباد جنوبی ۶۷۰ میلیون تومان باید پرداخت کنید این واحد که سال ساخت ۱۳۸۲ قید شده است ۲ خوابه و دارای پارکینگ و انباری نیز هست. 

رهن یک واحد ۸۰ متری در منطقه هروی نیز با مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان امکان پذیر است این واحد نیز پارکینگ، آسانسور و انباری دارد و یک خوابه است. 

اما برای اجاره واحد ۸۰ متری ارزان در تهران باید کمی به مناطق پایین تر رجوع کنید. در عبدل آباد این واحد را با مبلغ رهن ۲۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون تومانی می توانید اجاره کنید. 

اگر برای اجاره واحد در نظر دارید پول رهن کمتری پرداخت کنید و میزان اجاره را بیشتر کنید می توانید گزینه هایی را در بازار مسکن پیدا کنید برای نمونه در تهرانپارس غربی یک واحد ۸۰ متری که سال ساخت آن ۸۷ است  و آسانسور، پارکنیگ و انباری دارد و ۲ خوابه نیز است با رهن ۴۰۰ میلیونی و کرایه ۹ میلیون تومانی آگهی شده است. 

برای اجاره واحد ۸۰ متری در مرکز تهران هم می توانید با مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان یک واحد را در جیحون رهن کنید این آپارتمان آسانسور و انباری دارد اما پارکنیگ ندارد. 

همچنین اجاره یک آپارتمان در گیشا با مبلغ رهن ۶۰۰ میلیونی و اجاره ۱۵ میلیونی امکان پذیر است این واحد هم دارای همه امکانات است. 

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در طرشت تهران به دست می آورید.

اجاره خانه ۸۰ متری در تهران
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
جنت‌آباد جنوبی ۸۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۲ ۶۷۰.۰۰۰.۰۰۰
هروی ۸۰ ۱خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰
خواجه نصیر طوسی ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۵۹۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جیحون ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۹۳ ۵۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نازی‌آباد ۸۰ ۱خوابه، انباری ۱۳۷۰ ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۶.۰۰۰.۰۰۰
تهرانپارس غربی ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۷ ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۹.۰۰۰.۰۰۰
پونک ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۹۲ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۸.۵۰۰.۰۰۰
فدک ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۸۹ ۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰
عبدل‌آباد ۸۰ ۱خوابه ۱۳۹۰ ۲۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ 
گیشا ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.