نمایشگاه ایرانی در رم افتتاح می شود

0

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنایع، معدن و تجارت روز سه شنبه برای شرکت در افتتاحیه نمایشگاه اختصاصی ایران با عنوان “نمایش کشور ایران” در رم وارد ایتالیا شد.

این نمایشگاه که با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، سفارت ایران در ایتالیا و سفارت ایتالیا در ایران برگزار می‌شود، تا ۵ آبان ادامه خواهد داشت.

photo_2016-11-23_12-25-15.jpg
مراسم افتتاحیه کشور ایران، رم

این رویداد به عنوان اولین نمایشگاه انفرادی ایرانی در خارج از قلمرو ایران در کل جهان غرب برجسته می شود: گامی اساسی در روند بین المللی شدن نمایشگاه ها و صنعت نمایشگاهی ایتالیا، رویدادی تاریخی هم در بعد اقتصادی و هم اجتماعی. بیانیه ای از پیترو پیکینتی، مدیر عامل مرکز نمایشگاهی فیرا روما – محل برگزاری این رویداد را می خواند.

«در واقع برای اولین بار، ایران با وزارتخانه ها، شرکت های دولتی و خصوصی و انجمن های تجاری خود در خارج از قلمرو کشور، در اروپا، ایتالیا، رم، خود را به غرب معرفی می کند. “

این رویداد در قالب یک نمایشگاه با مساحت نمایشگاهی بیش از ۷۰۰۰ متر مربع شکل خواهد گرفت.

پیکینتی گفت: «یک نشست B2B بین نهادهای ایرانی و ایتالیایی شامل برنامه‌ای از لحظات اجتماعی و فرهنگی است که هنر را با سینما و آشپزی با موسیقی پیوند می‌دهد تا مخاطبان بیشتری به فرهنگ ایرانی نزدیک شوند و از جذابیت و جذابیت تاریخی آن قدردانی کنند.» اضافه شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت رسمی نمایشگاه به نشانی www.iranexpo.fieraroma.it مراجعه کنید.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.