نگرانی های آیفون به دست آوردن سهام اپل یک کاهش دیگر

0

به گفته یکی دیگر از تحلیلگران وال استریت، تقاضای آیفون امسال ناامید خواهد شد. Atlantic Equities رتبه خود را برای سهام اپل در روز دوشنبه از اضافه وزن به خنثی کاهش داد و فروش ضعیف تر از حد انتظار را برای سه ماهه مارس این شرکت پیش بینی کرد. این به دنبال کاهش رتبه سهام محبوب در هفته گذشته توسط Longbow Research است.

جیمز، تحلیلگر، “نشانه هایی را می بینیم که تقاضای آیفون در حال شروع به نرم شدن است، دید محدود به پتانسیل چرخه های آیفون در آینده و چالش های نوظهور برای تسلط گوشی های هوشمند در مرکز فناوری مصرف کننده است، ما معتقدیم چند برابری سهام فشرده می شود و پتانسیل صعودی را محدود می کند.” CNBC گزارش داد کوردول در یادداشتی به مشتریان نوشت.

کوردول مجدداً هدف قیمت ۱۹۰ دلاری خود را برای سهام اپل تأیید کرد که نشان دهنده افزایش ۶.۵ درصدی تا پایان روز جمعه است.

این تحلیلگر گفت که داده های زنجیره تامین اخیر از تامین کنندگان اپل “منفی شده است”. او همچنین گفت که نظرات تامین کنندگان در طول عرضه آیفون ۶ در این مرحله از چرخه بسیار خوش بینانه تر بود.

کوردول می‌نویسد: «کامپیوترهای سخت‌تر ASP [متوسط ​​قیمت فروش] و فقدان یک «سوپرچرخه» حجمی با آیفون X، ایجاد اعتقاد در چرخه‌های آینده را دشوار خواهد کرد. در همین حال، همچنین به نظر می رسد که نگرانی ها در مورد موقعیت اپل در مرکز فناوری مصرف کننده افزایش یابد، به ویژه با توجه به علاقه رو به رشد مصرف کنندگان و نوآوری سریع در دستگاه های مبتنی بر صدا.

Longbow Research روز چهارشنبه رتبه خود را برای سهام اپل به حالت خنثی کاهش داد و پیش‌بینی کرد که این شرکت در سال مالی ۲۰۱۸ آیفون‌های کمتری نسبت به آنچه انتظار می‌رفت عرضه خواهد کرد.

شاون هریسون، تحلیلگر Longbow در یادداشتی به مشتریان نوشت: «ما فقط یک چرخه آیفون خوب و نه عالی را می بینیم.

اپل در اوایل معاملات روز دوشنبه ۰.۸ درصد کاهش داشت. سهام این شرکت در ۱۲ ماه گذشته ۴۹ درصد افزایش یافته است.

اپل همچنان در وال استریت به شدت توصیه می شود. طبق گفته FactSet، دارای ۲۸ رتبه خرید، ۹ رتبه بندی نگهداری و رتبه فروش صفر در میان تحلیلگران است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.