نیسان ماشین بدون راننده را در لندن آزمایش می کند

0

خودروساز ژاپنی نیسان گفت که اولین آزمایش اروپایی خود را در دنیای واقعی خودروهای خودران در لندن انجام خواهد داد و بریتانیا را تنها چند ماه پس از اینکه اعلام کرد دو مدل جدید در این کشور می‌سازد را در لندن انتخاب خواهد کرد. نگرانی های مربوط به رای گیری برای ترک اتحادیه اروپا.

رویترز در ۱۴ ژانویه گزارش داد، دولت گفته است که می‌خواهد توسعه و آزمایش فناوری رانندگی خودران در بریتانیا را تشویق کند و به ایجاد صنعتی برای خدمت به بازاری در سراسر جهان کمک کند که تخمین می‌زند تا سال ۲۰۲۵ حدود ۹۰۰ میلیارد پوند (۱.۱ تریلیون دلار) ارزش داشته باشد.

روز جمعه نیسان گفت که نسخه اصلاح شده خودروی LEAF جمع و جور الکتریکی خود که مجهز به فناوری رانندگی خودکار است ماه آینده در پایتخت آزمایش خواهد شد که اولین نمایش از این نوع در جاده های عمومی اروپاست.

پل ویلکاکس، رئیس نیسان اروپا گفت: «با مدل‌های آینده ایمن و نوآوری‌های پیشرفته در بریتانیا، ما مشتاقانه منتظر آینده‌ای قوی در طراحی، مهندسی و تولید در کشور برای مشتریان در سراسر جهان هستیم.

در ماه اکتبر، این شرکت که حدود یک سوم کل تولید خودرو بریتانیا را تولید می کند، اعلام کرد که تولید خود را در کارخانه خود در شمال شرق انگلیس با آنچه که منبعی به عنوان وعده دولت برای حمایت بیشتر برای مقابله با هرگونه از دست دادن رقابت ناشی از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا توصیف کرد، توسعه خواهد داد. .

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.