همکاری مشترک فنی ایران. انجمن با گرجی ها

0

گرجستان و ایران قرار است در ۱۸ تا ۱۹ اکتبر در تفلیس یک مجمع مشترک بین کسب و کار در مورد همکاری های فناوری برگزار کنند.

وب سایت رسمی این نهاد دولتی گزارش داد که این رویداد توسط دفتر علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران حمایت می شود و هدف آن تقویت همکاری بین کسب و کارهای دانش بنیان محلی و گرجستانی است.

کریدور خدمات صادرات فناوری ایران نیز به این رویداد کمک خواهد کرد. TESC یک سازمان حمایت از صادرات برای شرکت های ایرانی با فناوری پیشرفته و متوسط ​​است. با ارائه خدمات در زمینه بازاریابی و مشاوره، فرآیند صادرات را برای تولیدکنندگان ایرانی تسهیل می کند.

این رویداد همچنین شامل دو سمینار در مورد فن آوری و استراتژی های کسب و کار است.

بیوتکنولوژی، فناوری ساخت‌وساز، تجهیزات آزمایشگاهی، انرژی‌های نو، فناوری اطلاعات و ارتباطات، برق، نانوتکنولوژی، کشاورزی و داروسازی در این نشست دو روزه برجسته خواهند بود.

هشتاد شرکت دانش بنیان و مبتکر جدیدترین محصولات خود را به نمایش می گذارند در حالی که بیش از ۳۰۰ شرکت خصوصی و دولتی گرجستان برای مشارکت ثبت نام کرده اند.

ایران و گرجستان روابط دوستانه دارند و در زمینه‌های مختلف از جمله تجارت و صنعت با یکدیگر همکاری می‌کنند و همایش‌های تجاری برگزار می‌کنند و همچنین همکاری دو طرفه را ترویج می‌کنند.

همایش مشترک تجاری ایران و گرجستان ماه گذشته توسط اتاق بازرگانی ایران در تهران برگزار شد. در این انجمن نقش گرجستان به عنوان یک نقطه ترانزیت برای کالاهای ساخت ایران به مقصد اروپا مورد بحث قرار گرفت.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.