واردکنندگان خودرو آمریکا برای طوفان ایرما مهار می شوند

0

توزیع کنندگان خودرو و بنادر در جنوب شرقی ایالات متحده در حال تلاش برای آماده شدن برای طوفان ایرما هستند، طوفانی ویرانگر که پیش بینی می شود روز یکشنبه مستقیماً جنوب فلوریدا را درگیر کند و تا دوشنبه به جورجیا منتقل شود.

این منطقه محل دو تا از بزرگترین بندرهای خودرو آمریکا – جکسونویل، فلوریدا، و برانزویک، گا است. به گزارش Automotive News، بندر چارلستون در کارولینای جنوبی نیز با شرایط طوفانی مواجه خواهد شد.

اوایل روز جمعه، بنادر در حال کار برای ایمن سازی تجهیزات و انتقال کشتی های باری به دریا بودند که در آن امن تر خواهند بود.

بندر جکسونویل در سال ۲۰۱۶ ۶۵۲۰۰۰ وسیله نقلیه را جابجا کرد که فولکس واگن و تویوتا کاربران بزرگی بودند. چهارده ناو اقیانوس با سرویس خودکار با بندر تماس می گیرند.

اداره بندر در بولتنی اعلام کرد که ظهر جمعه تعطیل است و دفاتر اداری تا روز دوشنبه بسته خواهند ماند.

بندر برانزویک نیز از نظر حجم خودرو با تمرکز زیاد بر واردات، در سه رتبه برتر از نظر حجم خودرو قرار دارد. مرسدس بنز، بی ام و، جگوار، لندرور، پورشه، فولکس واگن، هیوندای و ولوو از جمله خودروسازانی هستند که وسایل نقلیه را از طریق بندر حمل می کنند.

اداره بنادر جورجیا گفت که عملیات در برانزویک از شنبه تا سه شنبه متوقف خواهد شد.

در همین حال، بندر چارلستون، که دروازه بزرگی برای صادرات و واردات قطعات کانتینری بی‌ام‌و برای کارخانه این خودروساز در اسپارتانبورگ است، قصد دارد باز بماند.

بر اساس پیش‌بینی‌های فعلی، انتظار می‌رود شرایط در چارلستون امکان عملیات ایمن را فراهم کند. سازمان بنادر کارولینای جنوبی در بعدازظهر جمعه در یک جلسه مشورتی گفت: ساعات عادی دروازه و عملیات کشتی ادامه خواهد داشت.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.