والمارت برای خرید آمازون هزینه های زیادی می کند

0

وال‌مارت روز دوشنبه اعلام کرد که با خرید Jet.com، یک سایت تجارت الکترونیکی که در تلاش است مستقیماً آمازون را تحت تأثیر قرار دهد، به مبلغ ۳ میلیارد دلار و با ۳۰۰ میلیون دلار دیگر موافقت کرده است. در سهامی که برای اندازه گیری خوب وارد شد.

به گزارش CNN Money، این معامله ممکن است به والمارت کمک کند تا رشد تجارت آنلاین خود را که در سه ماهه اخیر کند شده است، تقویت کند. در همین حال، فروش کلی آمازون به بالای ۱۰۰ میلیارد دلار در سال رسیده است.

داگ مک‌میلون، رئیس و مدیرعامل والمارت گفت: “Walmart.com سریع‌تر رشد می‌کند، تجربه خرید یکپارچه‌ای که ما دنبال می‌کنیم سریع‌تر اتفاق می‌افتد و به برند جت امکان می‌دهیم در مدت زمان کوتاه‌تری حتی موفق‌تر شود.” در یک بیانیه.

Jet.com در جولای ۲۰۱۵ راه اندازی شد و تلاش کرد تا خود را از طریق خرید عمده متمایز کند. مشتریان تشویق می شوند تا اقلام مختلف برچسب گذاری شده را به سبد خرید خود اضافه کنند، که می توانند با قیمت ارزان تری در همان جعبه از یک فروشنده نزدیک ارسال شوند. سپس این پس انداز به مشتری منتقل می شود.

مدیر عامل این استارت آپ، مارک لور، در ساختن کسب و کارهایی که توسط رقبای بزرگ‌تر جذب می‌شوند، تازه کار نیست: او استارت‌آپ خود را که محصولات کودک را می‌فروشد و تحویل می‌دهد – Diapers.com – را در سال ۲۰۱۰ به قیمت بیش از ۵۰۰ میلیون دلار به آمازون فروخت.

والمارت قصد دارد برند جت را برای هدف قرار دادن خریداران جوان‌تر حفظ کند و در عین حال از فناوری اختصاصی خود برای کمک به جمع‌آوری اقلام خرید برای کاهش هزینه‌های لجستیک استفاده کند.

Lore صدها میلیون سرمایه سرمایه گذاری خطرپذیر را در تلاشی جسورانه برای مقابله مستقیم با آمازون از طریق بازاریابی تهاجمی و تخفیف های شدید جمع آوری کرد.

شرط لور این بود که خرید آنلاین آنقدر بازار بزرگ خواهد بود که حتی قرار گرفتن در رتبه دوم آمازون، یک فرصت تجاری باورنکردنی خواهد بود.

او همچنین تلاش کرد تا جت را از آمازون به روشی ظریف‌تر متمایز کند: با ایجاد یک فرهنگ شادتر در محل کار که در آن همه کارکنان در شرکت سهام عدالت دریافت می‌کنند.

جت می‌گوید «بر اساس وب‌سایت خود، تصمیم گرفته تا خرید را شفاف‌تر، کارآمدتر و در عین حال کمی سرگرم‌کننده‌تر کند».

با این حال، فقط به مشتریان در ایالات متحده خدمات ارائه می دهد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.