ورود «دنا پلاس توربو اتومات» به کانال ۷۰۰ میلیون‌تومانی‌ها + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ نوسان قیمت در بازار پرطرفدارهای ایران خودرو در حالی رقم خورده که امروز دلار شکلی افزایشی داشت، اما این افزایش نتوانست بازار خودرو را به طور کامل تغییر دهد و با این شرایط برخی از پرطرفدارهای ایران‌خودرو رشد قیمت داشتند و برخی دیگر افت قیمت.

در میان محصولات پرطرفدار ایران‌خودرو امروز  «۲۰۷ پاناروما اتومات» در بازار افتی ۸ میلیونی داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» به کانال ۷۰۰ میلیونی‌ها رسید و افتی ۷ میلیونی را تجربه کرد و «هایما S5 پلاس» و «دنا پلاس» افت ۵ میلیونی داشتند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است نسبت به چهارشنبه گذشته قیمت «سمند سورن پلاس» در بازار ۵۶۷ میلیون تومانی شد و رشد ۲ میلیونی قیمت را تجربه کرد، اما ارزیابی بازار نشان می‌دهد «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز افتی ۵ میلیونی داشت و قیمت آن به یک میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان رسید. از سوی دیگر در بازار امروز «رانا پلاس» هم رشد سه میلیونی داشت و ۴۸۸ میلیون تومان قیمت خورد.

اما خانوداه دنا امروز افت قیمت داشتند،‌ با این شرایط «دناپلاس» در بازار  ۶۲۰ میلیون تومان قیمت خورد و افت ۵ میلیونی داشت و قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم با افت ۷ میلیونی به ۸۰۰ میلیون تومان رسید و این خودرو را به مرز کانال ۷۰۰ میلیونی‌ها رساند. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» افت ۸ میلیونی در بازار داشت ۷۶۵ میلیون تومان قیمت خورد.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.