پایگاه داده بصری استارت آپ های ایرانی آنلاین

0

سرویس جدیدی با نام NopaHub (هاب فارسی نوپا) راه‌اندازی شده است که به عنوان پایگاه داده‌های تصویری تعاملی استارت‌آپ‌ها و شتابدهنده‌های ایرانی فعالیت می‌کند. با استفاده از سرویس با چند کلیک می توانید ببینید که در محیط استارتاپی ایران چه کسی کیست.

این کسب‌وکار که تحت آدرس nopahub.com فعالیت می‌کند، می‌گوید قصد دارد استارت‌آپ‌ها را با شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر مرتبط کند.

در وب سایت می توانید نمودار تعاملی استارت آپ ها و ارتباط آنها با سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها را مشاهده کنید. هر موجودیت با آرم خود نشان داده می شود. با دوبار کلیک کردن روی لوگوی هر شرکت، کاربران به صفحه دیگری هدایت می شوند که شامل معرفی کوتاهی از شرکت است که حاوی اطلاعاتی مانند سال تاسیس کسب و کار، زمینه فعالیت و آدرس وب است.

شتاب دهنده های بزرگ ایرانی مانند آواتک، فینوا، شزان و سرآوا در این سرویس فهرست شده اند. با کلیک بر روی لوگوی هر شرکت، کاربران می توانند نمونه کارها خود را مشاهده کنند و بررسی کنند که کدام استارتاپ را پشتیبانی می کنند.

NopaHub اطلاعات دقیقی در مورد تعداد مربیان شاغل در هر شتابدهنده، محل استقرار آن و نحوه عضویت استارت آپ ها با آنها ارائه می دهد.

این وب سایت یک بخش جستجو نیز دارد که از طریق آن کاربران می توانند استارتاپ ها و شتاب دهنده ها را با نام آنها جستجو کنند.

شرکت های علاقه مند می توانند اطلاعات خود را با NopaHub از طریق بخشی در وب سایت آن ثبت کنند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.