پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های القسام

0

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در پیام سردار قاآنی آمده است: حماسه بزرگی به نام طوفان الاقصی را رقم زدید که خداوند به دست مجاهدان گردان‌های القسام و مجاهدان مقاومت در غزه به آن دست یافت. ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نشان دادید و به صورت عملی و قاطع نشان دادید که از تار عنکبوت ضعیفتر است.

سردار قاآنی خطاب به الضیف تاکید کرد: در توصیف این واقعه بزرگ، بیان آنچه دشمن و دوست بر آن اتفاق نظر دارند، کافی است که بگوییم فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی، دیگر مانند قبل نخواهد بود. حملات مقاومت علیه نیروها و خودروهای زرهی دشمن به همگان ثابت کرد که مقاومت در غزه قادر به ابتکار و نوآوری است.

در ادامه این پیام آمده است: این دستاورد باعث شده است که ملت‌های امت بیش از پیش حول گزینه جهاد جمع شوند و معتقدند که ورود مجاهدین به الاقصی از همیشه نزدیکتر است. غزه امروز از ناموس، عزت و کرامت این امت دفاع می‌کند.

سردار قاآنی در ادامه خاطرنشان کرد: اطمینان داشته باشید که برادرانتان که در محور قدس و مقاومت با شما متحد هستند، اجازه نخواهند داد که دشمن و حامیانش غزه و مردم آن را در یک گوشه تحت فشار قرار دهند. برادران شما که در محور قدس و مقاومت با شما متحد هستند، نمی‌گذارند دشمن به اهداف کثیف خود در سطح غزه و فلسطین دست یابد.

فرمانده نیروی قدس سپاه همچنین خطاب به فرمانده گردان‌های القسام تاکید کرد: این پیروزی باشکوه و دستاورد بی‌سابقه را به شما و همه مجاهدان و ملت فلسطین تبریک می‌گویم. ما بر عهد، منشور و ایمان و تعهد برادرانه‌ای که ما را متحد می کند، تاکید می‌کنیم.

در این پیام همچنین تاکید شده است: ما به شما اطمینان می‌دهیم که به عنوان بخشی از حفاظت و حمایت مؤثر و مستمر از مقاومت، هر کاری را که باید در این نبرد تاریخی انجام دهیم، انجام خواهیم داد.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.