کاهش قیمت سکه و دلار در بازار

0

به گزارش ایران اکونومیست، امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، دلار در بخش اسکناس با کاهش ۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۳۲ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در ‌‌صرافی‌ها در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۹۰ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۸۴ تومان فروخته شد. ‌امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۴۸۵ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۸ هزار ۸۰۰ تومان معامله می‌شود. طی روزهای گذشته سوداگران ارزی تلاش کردند نرخ ارز را به کانال ۴۹ هزار تومان وارد کنند، اما موفق نشدند قیمت دلار را در این کانال تثبیت دهند.  

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ با کاهش ۱۴۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان دادوستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۱۵۰ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۲۲۷ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار امروز بدون تغییر قیمت به نرخ ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۵۴ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۳۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۳۶۸ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با کاهش یک صدم درصدی، ۱۹۴۰ دلار معامله شد.

‌پایان پیام/

[انتهای پیام]

منبع: ایران اکونومیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.