گردوخاک در برخی از محورهای سیستان و بلوچستان و خراسان‌جنوبی

0

به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، امیر معصومی وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور را توضیح داد و گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده مرزن آباد، در آزادراه تهران- شمال مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل تونل شماره ۱۲ تا ۱۳ و تونل شماره ۱۷ تا ۱۸ و تونل البرز تا پل زنگوله، در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده گالری امام زاده هاشم و حدفاصل پلور تا شاهاندشت و محدوده های وانا و بایجان ، در مسیر(شمال به جنوب) حدفاصل گزنک تا رینه، در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده های دماوند ، ورسک و زیرآب، در آزادراه قزوین – رشت حدفاصل منجیل تا رودبار ترافیک سنگین گزارش شده است.

معصومی همچنین از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – پردیس محدوده ابتدای آزادراه خبر داد.

وی گفت: در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا پل حصارک و محدوده زیباشهر ترافیک سنگین، در محور ایلام – مهران مسیر (رفت و برگشت) محدوده کمربندی مهران ترافیک نیمه سنگین، در محور ایلام – سرابله – حمیل محدوده تونل آزادی ترافیک سنگین است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور همچنین از وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی خبر داد.

 

[انتهای پیام]

منبع: ایران اکونومیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.