گروه PSA برای افتتاح کارخانه آرژانتین

0

گروه PSA (پژو و سیتروئن) با سرمایه گذاری ۳۲۰ میلیون دلاری در آرژانتین با هدف ایجاد خط جدیدی از خودروها برای بازار آمریکای جنوبی موافقت کرده است.

PSA در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای گسترش موقعیت بازار خود در چند کشور اخیر است – از جمله ایران – در حالی که بازارهای سنتی مانند اروپا دارای ارقام رشد ضعیفی هستند که پیشرفت‌های آینده را کند می‌کند.

کارخانه جدید در حومه پایتخت آرژانتین، بئونوس آیرس واقع خواهد شد و وسایل نقلیه برای بازار در حال رشد آمریکای جنوبی تولید خواهد کرد.

دولت پس از این نشست خاطرنشان کرد، کارلوس گومز، مدیر آمریکای لاتین PSA، طی جلسه ای در ۶ دسامبر به رئیس جمهور مائورسیو ماکری اعلام کرد.

ماکری قبلاً اعلام کرده بود که سرمایه گذاری در تولید آرژانتین به خروج این کشور از وضعیت بد اقتصادی طولانی مدت کمک می کند. این نشست در حالی برگزار می‌شود که تولید خودرو در آن کشور در ماه نوامبر در آرژانتین، پس از کاهش در ماه‌های گذشته نسبت به تولید در برزیل، به میزان متوسط ​​۳.۳ درصد رشد کرد.

بر اساس داده های انجمن تولیدکنندگان خودرو (Adefa)، صادرات نیز ۱۵.۸ درصد نسبت به نوامبر ۲۰۱۵ افزایش یافته است.

استراتژی فروش و تولید PSA با گذشت ماه‌های آینده آشکارتر می‌شود. محور استراتژی نهایی آنها این است که محصولات خود را در هر بازاری – مانند ایران و آرژانتین – بومی سازی کنند و به صورت عمده بفروشند.

بر اساس این مقاله در اوایل هفته، خودروسازان اروپایی و تولیدکنندگان شخص ثالث پس از شش ماه کاهش در سه ماهه سوم رشد کردند.

بر اساس آخرین گزارش ANE-PricewaterhouseCoopers، افزایش تجارت با ایران به برخی از برندهای فرانسوی کمک کرده است که در کل فروش خود را افزایش دهند.

این شرکت فرانسوی ۲۵.۷ درصد افزایش ارزش سهامداران را در مقایسه با ۲۸.۲ درصد کاهش در سه ماهه قبل و ۷.۱ درصد کاهش در سه ماه قبل از آن ثبت کرد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.