۳۵ ٪ رشد در تولید بازی های ویدیویی

0

مدیر عامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای و رایانه‌ای ایران روز دوشنبه گفت: تولید بازی‌های رایانه‌ای در ایران در حال افزایش است و در ۱۱ ماه گذشته ۳۵ درصد رشد داشته است.

حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای و رایانه‌ای ایران به خبرنگار ایرنا گفت: فعالیت ۲۰۰۰ بازی‌ساز داخلی از ۱۰۰ شرکت البته برای این صنعت در ایران خوب است.

وی در آستانه برگزاری اولین کنوانسیون بازی تهران که از ۲۹ تا ۳۰ آوریل زیر نظر بنیاد بازی های رایانه ای و رایانه ای ایران برگزار می شود، اظهار نظر کرد.

مدیر پروژه تهران گیم گفت: هدف از کنوانسیون تهران گیم ایجاد پل ارتباطی بین بازیگران اصلی این صنعت در ایران و خاورمیانه و جامعه بین‌المللی بازی، ارتقای دانش توسعه‌دهندگان، اشتراک‌گذاری تجربه و گسترش تجارت است. کنوانسیون مهرداد آشتیانی اضافه شد.

وی افزود: «معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، زمینه‌سازی برای عرضه محصولات ایرانی در بازار بین‌المللی و ایجاد ارتباط بین بازی‌سازان از نکات مثبت این رویداد است.

رویداد بازی های رایانه ای امیدوار است ۲۰۰۰ شرکت کننده را برای انجام معاملات و شبکه سازی جذب کند.

از جمله، این رویداد فرصتی را برای شرکت های بین المللی فراهم می کند تا در ایران و بازارهای بزرگتر خاورمیانه و شمال آفریقا معامله کنند. Game Connection Europe & America به برگزاری این رویداد کمک خواهد کرد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.