BMW در حال افزایش تولید چین

0

BMW گفت ظرفیت تولید سالانه آن در چین به ۴۵۰,۰۰۰ خودرو خواهد رسید که ۱۴۴,۲۷۴ بیشتر از تولید سال گذشته است، پس از تکمیل برنامه سرمایه گذاری برای ارتقاء کارخانه های محلی خود.

به گزارش رویترز، این شرکت روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که این شرکت آلمانی در دو کارخانه در شن یانگ، چین خودرو تولید می کند و طی سه سال گذشته ۱ میلیارد یورو برای تطبیق خطوط تولید برای مدل های جدیدتر سرمایه گذاری کرده است.

BMW در کارخانه خود در منطقه Dadong در Shenyang نسخه شاسی بلند سدان سری ۵ را تولید می کند و اکنون در حال آماده سازی برای ساخت X3 SUV در کارخانه ای است که توسط شریک سرمایه گذاری مشترک خود BMW Brilliance Automotive اداره می شود.

BMW در حال بازسازی بخشی از کارخانه دادونگ برای افزایش انعطاف‌پذیری کارخانه است. کارخانه دیگری در منطقه Tiexi شن یانگ نسخه شاسی بلند X1 SUV، سری ۲، شاسی بلند سری ۳ و سدان سری ۱ می سازد.

مرکز جدیدی برای مونتاژ باتری های ولتاژ بالا برای خودروهای هیبریدی پلاگین نیز در دست ساخت است و قرار است اواخر امسال افتتاح شود.

در سال ۲۰۱۶، BMW بیش از ۵۱۶۰۰۰ خودروی سدان، مینی و رولزرویس در چین فروخت. امسال این گروه قصد دارد ۱۴ مدل جدید یا اصلاح شده را در کشور عرضه کند.

سال گذشته، این جوینت ونچر در مجموع ۳۰۵۷۲۶ واحد در دو کارخانه خود تولید کرد. کارخانه Tiexi 161901 وسیله نقلیه و ۱۴۳۸۲۵ دستگاه در دادونگ تولید کرد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.