Booking.com 2 هتل تهران را فهرست کرده است

0

خدمات معروف رزرو هتل اینترنتی Booking.com برای اولین بار فهرست هتل های تهران را در وب سایت خود آغاز کرده است. این دو مکان شامل هتل بزرگ فردوسی و هتل بزرگ تهران می باشد. این دو هتل در حال حاضر دارای قیمت اتاق هستند و فردوسی گرند برای هر شب 134 دلار هزینه دارد، در حالی که تهران گراند دارای اتاق هایی با قیمت 133 دلار در وب سایت است.

این فهرست دوگانه – اولین مورد برای هر برند هتلدار ایرانی – تنها چند هفته پس از آن است که وب سایت رزرو تعطیلات ایالات متحده برای اولین بار شروع به ارائه معاملات بین المللی به ریال ایران کرد.

این وب سایت همچنین بیان می کند که مردم شروع به استفاده از سایت کرده اند که فردوسی گرند پنج بار و تهران گرند چهار بار رزرو شده است.

Booking.com همچنین اعلام کرده است که رزرو در هر دو هتل با کارت اعتباری امکان پذیر است. با این حال، مشخص نیست که آیا هتل ها کارت می پذیرند یا از یک واسطه برای پرداخت استفاده می کنند. طبق این سایت، هر دو هتل از اوایل فوریه آنلاین شده اند.

فایننشال تریبون با Booking.com تماس گرفت تا بداند چه زمانی، چگونه و چرا ارتباطی را با ایرانیان آغاز کرد و آن را به یکی از اولین شرکت های مستقر در ایالات متحده تبدیل کرد که این کار را انجام داد، اما به درخواست روزنامه پاسخ نداد.

پیشنهادات قبلی مبنی بر اینکه ممکن است یک نقص در نرم‌افزار سایت باشد، اکنون کاملاً تخفیف داده شده است، زیرا فهرست دوگانه نشان می‌دهد که شرکت برنامه‌هایی برای پیشبرد بیشتر در بازار هتل‌های محلی دارد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.