Geely “خواهر و برادر ولوو” را در FTZ های ایران معرفی می کند

0

جیران موتور، واردکننده خودروهای جیلی چین در ایران، پیش فروش GC9 را در مناطق آزاد تجاری ایران راه اندازی کرده است.

مناطق آزاد تجاری در ایران برخلاف سرزمین اصلی ایران محدودیت یا هزینه ای برای واردات خودرو ندارند. فروشندگان خودرو اعم از کوچک و بزرگ می توانند هر وسیله نقلیه ای را به مناطق تعیین شده ارسال کنند. با این حال، فروش خودروهای ساخت آمریکا ممنوع است.

وب سایت محلی اسب بخار گزارش داد که چندین نمایندگی این شرکت در جنوب ایران پیش فروش این مدل را با پلاک ثبت مناطق آزاد آغاز کرده اند.

این مدل با موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری همراه با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک عرضه می شود و ۶۸۰ میلیون ریال (۱۷۹۰۰ دلار) قیمت دارد.

طبق گفته یک نمایندگی، این شرکت این مدل را در ماه فوریه آینده در سرزمین اصلی عرضه خواهد کرد.

سدان بزرگ نیمه لوکس GC9 نسخه اصلاح شده خودروی مفهومی جیلی KC است. گفته می شود که برادر ولوو S60 است. با فاصله بین دو محور ۲۸۵۰ میلی متر، طول بدنه آن ۴۹۶۰ میلی متر است.

GC9 که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد، به عنوان یک موفقیت برای شرکت چینی شناخته می شود زیرا به افزایش فروش این برند در چین تا ۵۰ درصد در سال گذشته به ۷۶۵۸۵۱ دستگاه کمک کرد.

خودروهای جیلی در حال حاضر از طریق سرمایه‌گذاری مشترک با بام خودرو، یک خودروساز داخلی، در ایران مونتاژ و به فروش می‌رسند.

این شرکت تولید سدان جیلی GC6 را در اردیبهشت ماه در شهر بم در مرکز استان کرمان آغاز کرد.

جیلی برند سوئدی ولوو را در سال ۲۰۰۹ به قیمت ۱.۳ میلیارد دلار خریداری کرد و از آن زمان استفاده از قطعات یدکی مشترک با خودروساز برجسته اروپایی را افزایش داده است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.