Sinosteel فناوری گلوله ای را در تهران ارائه می دهد

0

شرکت سینوستیل چین فناوری تولید گندله خود را طی مراسمی در تهران با حضور مقامات و فعالان صنعت فولاد ایران ارائه کرد.

این فناوری که گلوله‌سازی رنده‌ای مسافرتی نامیده می‌شود، دارای کارایی برتر است.

وانگ جیان، مدیر کل Sinosteel MECC در حاشیه این رویداد که روز شنبه برگزار شد، به فایننشال تریبون گفت: “فناوری گندله سازی ما از همه رقبای بین المللی دیگر – مانند آلمان – در سازگاری با محیط زیست و همچنین تولید و بهره وری انرژی برتر است.”

این فناوری برای اولین بار در ایران در شرکت فولاد سیرجان ایرانیان برای یک کارخانه گندله سازی ۲.۵ میلیون تنی در سال در مارس ۲۰۱۷ به کار گرفته شد. به گفته سینوستیل، این اولین کارخانه گندله سازی توری سیار است که توسط یک شرکت چینی عرضه شده است.< /p>

وانگ با توصیف سیاست‌های زیست‌محیطی چین به عنوان قوی‌ترین سیاست‌های جهان، بر تعهد Sinosteel به توسعه فناوری‌های صنعتی سبز مانند توری توری تاکید کرد.

Sinosteel Corporation که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد، یک شرکت دولتی مرکزی است که عمدتاً در معدن، تجارت، تولید تجهیزات و مهندسی تحت نظارت کمیسیون نظارت و اداره دارایی های چین فعالیت می کند. این شرکت ۸۶ شرکت تابعه دارد که ۶۳ شرکت در چین و ۲۳ شرکت در خارج از کشور هستند.

وانگ افزود: Sinosteel به عنوان بزرگترین شرکت مهندسی چین آماده همکاری در تمامی پروژه های مرتبط در ایران است.

این شرکت چینی تاکنون ۱۵۰ پروژه را در سراسر جهان انجام داده است. سه نفر از آنها در ایران و به درخواست هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دو بخش گندله سازی و فولادسازی بودند.

همچنین کارخانه سیسکو، یک کارخانه گندله ۲.۵ میلیون تنی دیگر در شرکت فولاد زرند ایرانیان توسط سینو استیل با استفاده از فرآیند پخته رنده-کوره-خنک تامین و مهندسی شد. طبق داده‌های شرکت، شرکت چینی علاوه بر آموزش کارکنان و بهره‌برداری، با استفاده از تیمی متشکل از ۳۰۰ کارگر و ۵۰ تکنسین، تجهیزات مکانیکی و الکتریکی را در کارخانه نصب کرد.

Sinosteel همچنین در توسعه فرآیند فولادسازی در ZISCO شرکت کرد.

علی اصغر پورمند، مدیر عامل MIDHCO با بیان اینکه ۸۵ درصد آن از طریق فاینانس ایران و چین تامین شده است، گفت: این سه پروژه با ۷۰۰ میلیون یورو سرمایه گذاری به بهره برداری رسیدند.

وانگ به ایران به عنوان یک بازار بزرگ در خاورمیانه اشاره کرد و تاکید کرد که اگرچه سینوستیل مستقیماً خود را درگیر سرمایه گذاری نمی کند، اما بسیاری از شرکت های چینی را برای سرمایه گذاری و کار در ایران حتی تحت تحریم های هسته ای بین المللی علیه این کشور جذب کرده است. >

این مقام شرکت سینو استیل با بیان اینکه تاکنون ۹ میلیون تن ظرفیت فولادی در کشورهای مشمول این طرح توسط چین ایجاد شده است، گفت: در راستای طرح “یک کمربند، یک جاده” چین می توان سرمایه گذاری های بیشتری را به ایران جذب کرد. .

این ابتکار که برای اولین بار در اکتبر ۲۰۱۳ توسط رئیس جمهور چین شی جین پینگ مطرح شد، شامل چندین کریدور از طریق زمین و دریا، از جمله مسیر راه آهن جدید ابریشم است. این مسیر تبدیل به یک بادگیر برای حمل و نقل کالا و انرژی بین ایران و چین خواهد شد که هدف بلندمدت تجاری دوجانبه ۶۰۰ میلیارد دلاری در سال را تعیین کرده اند.

هوانگ دائو، مدیر بخش توسعه و حفاظت از محیط زیست انجمن آهن و فولاد چین که در این رویداد نیز حضور داشت، گفت: «چین حدود ۴۶ درصد از تولید فولاد خود را به کشورهایی که در این مسیر قرار دارند صادر می کند.

این امر اهمیت ابتکار عمل برای صنعت فولاد چین را برجسته می کند.

چین در ماه ژوئیه قراردادی را با ایران در تهران امضا کرد تا تامین مالی برقی‌سازی یک رشته از جاده ابریشم جدید در ایران – یک راه‌آهن ۹۲۶ کیلومتری از تهران تا مشهد در شرق استان خراسان رضوی را با وام ۱.۵ میلیارد دلاری تامین کند. /p>

جاده ابریشم به اجزای زمینی اشاره دارد که همراه با اقیانوسی جاده ابریشم دریایی، یک کمربند، یک جاده را تشکیل می‌دهد.

چین در سال ۲۰۱۶ ۸۰۸.۳۷ میلیون تن فولاد تولید کرد که نشان دهنده رشد ۴۱ درصدی نسبت به سال قبل است. ما همچنین ۴۱۹ میلیون در نیمه اول سال جاری تولید کرده ایم.» هوانگ گفت که محموله های چین به خارج از کشور در سال ۲۰۱۶ با ۲۸ درصد کاهش به ۳۵۶ میلیون تن رسیده است.

هوانگ در پایان گفت: “دولت چین قصد دارد این صنعت در تولید فولاد و بخش های پایین دستی آن در خارج از کشور حضور بیشتری داشته باشد و آماده ارائه فناوری های تولید به مشتریان در سراسر جهان است.”

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.