Tehran برای میزبانی غذای INTL ، نمایشگاه نوشیدنی

0

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی غذا، آشامیدنی و پذیرایی ایران که توسط نمایشگاه تخصصی نمایشگاه های تجاری آلمان و با همکاری شرکای ایرانی پالار سمانه برگزار می شود، ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. .

هزاران محصول جدید قرار است توسط غرفه دارانی از بلژیک، چین، جمهوری چک، آلمان، یونان، هند، ایران، ایتالیا، کره جنوبی، لیتوانی، مولداوی، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، فدراسیون روسیه ارائه شود. پورتال خبری و رسانه ای هند PolymerUpdate گزارش داد که سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، تایلند، ترکیه، اوکراین و امارات متحده عربی.

نمایشگاه موسوم به “Iran Food+Hospitality 2017” نقطه ملاقات عمده تاجران حرفه ای مواد غذایی است که تخصص های خود را در نان و نانوایی، لبنیات، نوشیدنی ها، غذاهای تازه و سرد، غذاهای منجمد، غذاهای عمومی، غذای سالم، نوشیدنی های گرم، بستنی به نمایش می گذارد. و شیرینی های یخ زده عمیق، گوشت و فرآورده های گوشتی، غذاهای ارگانیک، میان وعده و شیرینی.

در این گزارش اشاره شده است که ایران در حال افتتاح است، صدها هتل جدید و هزاران رستوران باید ساخته یا نوسازی شوند و سفرهای تجاری و توریستی در حال انفجار است. فرصت های تجاری عالی برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات خدمات غذایی وجود دارد.

همزمان با رویداد فوق و سازماندهی شده توسط همین احزاب، پیش بینی می شود بیش از ۱۴۰۰ غرفه دار از ۳۹ کشور جهان در “ایران آگروفود ۲۰۱۷” در همان مکان شرکت کنند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.